Yüzme havuzlu tatil evimiz Hisarönü köyünün merkezinde yeşillikler içinde bulunmaktadır. Evimizde mutfaklı büyük bir salon, üç adet yatak odası (7 yataklı), bebek yatağı, bebek mama sandalyesi, bebek havuzu, salonda uyuma yeri sunan iki adet çekyat, banyo ve duş alanı mevcuttur.

Büyük bahçemiz çocuklara oynama ve koşma olanağı ve aynı zamanda zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenmek için yer sunmaktadır. Köyün marketine ve Perşembe günleri düzenli olarak kurulan köy pazarına bir kaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Bunun yanısıra Hisarönü köyünde bir sağlık ocağı ve bir eczane bulunmaktadır. Deniz kıyısında (evimize 2 km uzaklığındadır) ruhunuzu dinlendirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Şezlong ve şemsiyeler ile donatılmış küçük restoranlar sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Çevreyi yürüyerek yada bir atın sırtında keşfetmeye çıktığınız takdirde köyün yüksek yerlerinde tüm körfez manzarası ayaklarınızın altında olacaktır. Yetişkinleri de çocukları da sevindirecek bir at ambarı evimize 15 dakikalık bir mesafededir.

Düzenli olarak saatbaşı kalkmakta olan dolmuşlar sizi 30 dakika içerisinde Marmaris’e ulaştırır. Turistik bir bölge olan Marmaris’te sürekli kurulan pazarlar, canlı sahiller ve yürüyüş yolları bulunmaktadır. Oradan dalgıç kursları, günlük turları, Dalyan, Kaunos ve yakınlardaki deniz kaplumbağalarına turlar düzenleyen tekneler de kalkmaktadır.

Feribotlar ise sizi 1 ½ saatte Rodos adasına ulaştırır. Hisarönü köyünün deniz kıyısından yola çıkarak yat limanı bulunan Orhaniye’yi, adeta bir tabloya benzeyen Selimiye- ve Bozburun mevkiini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanısıra Datça ve tarihi eserler barındıran Knidos da yakın bir mesafedelerdir. Tüm mevkiilere dolmuş ile de ulaşabileceğiniz gibi Bodrum’a giden feribotları da Datça’da bulabilirsiniz. Evin Resim galerisi burada.Ekipman


Mutfak:

Banyo:

Diğer:

Yemek alanı

Küvet

Merkezi ısıtma sistemi

4lü ocak

Duş

Odun sobası

Fırın

Havlu

Televizyon

Mikrodalga fırın

Çamaşır makinesi

DVD-çalar

Kahve makinesi

Çamaşır kurutma makinesi

Internet

Tost makinesi

 

Müzik sistemi

Buzdolabı

Bulaşık makinesi
Buzluk
Su sebili

 

Bahçe mobilyaları
Mangal
Yüzme havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Design: webcreativ